آخرین خبرها
خانه / سفارش مشاوره پایان نامه و مقاله / سفارش مشاوره پایان نامه و مقاله

سفارش مشاوره پایان نامه و مقاله

تیم متخصص انجام پایان نامه و پایان نامه

گروه علمی پژوهشی آماردانان ایران زمین با بهره گیری از کارشناسانی متخصص و نخبه متشکل از دانشجویان مقطع دکتری  و فارغ التحصیلانی از برترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه شریف، تهران، و… می کوشد تا همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان عزیز باشد. هدف اصلی ما مشاوره و راهنمایی دانشجویان برای ارایهپایان نامه ای درخور، بدون استرس و سردرگمی میباشد و نیز انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی که در مسیر انجام پایان نامه گام برداشته و به پیچ و خم های این مسیر مشرف هستند. به لطف خدا مفتخریم اعلام نماییم که با بهره مندی از تیمی متخصص و حرفه ای پذیرای تمامی دانشجویان در رشته های مختلف از تمامی مقاطع تحصیلی در زمینه انجام پایان نامه،مشاوره پایان نامه، انجام مقاله های ISI و ISC و… هستیم.

پایان نامه و پشتیبانی انجام پایان نامه

 یکی از وجوه متمایز گروه علمی پژوهشی آماردانان ایران زمین بنسبت به سایر فعالان در زمینهانجام پایان نامه تعهد آموزش است، به این معنی که در تمامی مراحل انجام پایان نامه به شما آموزش های لازم داده خواهد شد. کارشناسان این مجموعه به صورت مستقیم تا آخرین روز دفاع پایان نامه شما را همراهی نموده و ارتباط مستقیم دانشجو و کارشناس نیز از جمله برتری های موسسه علمی پژوهشی مشاوران تهران است.مشاوران تهران از آغاز تا پایان راه و در تمامی مراحل از جمله پروپوزال، اعمال پیشنهادات احتمالی استاد راهنما همراه شما بوده و مسیر دشوار انجام پایان نامه را برای شما آسان و هموار می نماید. ما همواره سعی بر این داشته ایم تا دانشجویان بتوانند مرحله فارغ التحصیلی خود را با ارایه پایان نامه ای مناسب و درخور به بهترین شکل پشت سر گذارند.

   پایان نامه و عقد قرارداد انجام پایان نامه

پرداخت اقساط، عقد قرارداد آنلاین و یا حضوریانجام پایان نامه، تعهد تحویل کامل پایان نامه در زمان درنظر گرفته شده، تعهد آموزش، ارتباط مستقیم کارشناس و دانشجو، همراهی تا آخرین روز دفاع برخی از وجوه متمایز گروه علمی پژوهشی آماردانان ایران زمین است که پس از عقد قرار داد انجام پایان نامه دانشجو ازآن ها بهره مند خواهد شد. ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم و می کوشیم تا با ارایه یک پایان نامهخوب پایان خوبی را برای دوران تحصیل شما رقم بزنیم. پایان نامه های انجام شده از نظر علمی در سطح قابل قبولی بوده و در صورت درخواست دانشجو می توان با استخراج مقاله از آن ها به تهیه مواردی نظیر مقالات علمی پژوهشی تخصصی، مقاله ISI و مقاله ISC اقدام نموده تا بتوانید در سایر عرصه های علمی نیز دست آوردهای ارزشمندی را کسب نمایید.

 سفارش انجام پایان نامه

لطفا اطلاعات پروژه خود را به آدرس info@amareha.com بفرستید و یا در پایین سمت چپ این صفحه با ما در ارتباط باشید

درباره‌ admin

3 نظر

  1. سلام
    نیازمند جزوه قابلیت اعتماد و سری زمانی هستم لطفا کمک کنید ممنون.

  2. علیرضا حسنلو

    سلام می خواهم یک مقاله خوب در ISIثبت کنم و هنوز هیچ کار نکرده ام . لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر

    • شما میتونیم عنوان مقاله مورد نظر رو به ایمیل گروه ارسال کنید تا مراحل نوشتن و ثبت مقاله انجام دهیم.موفق باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*