آخرین خبرها
خانه / سفارش مشاوره پایان نامه و مقاله / تدوین و اخذ پذیرش مقاله

تدوین و اخذ پذیرش مقاله

تدوین مقاله:

يکي از خدمات ارائه شده توسط گروه، تحقيقات علمي، مشاوره، تدوين، نوشتن و انجام مقاله با شاخص علمي پژوهشي و به ويژه آي اس آي ISI مي باشد. اين خدمات شامل ارائه و مشاوره موضوع، تدوين مقاله، ترجمه دقيق، اخذ اکسپت، پيشنهاد مجله، پيشنهاد کنفرانس و … مي باشد. همچنين چنانچه کار تحقيقاتي به فرمت پايان نامه و يا رساله دانشگاهي انجام داده ايد و به هر دليل خواهان استخراج مقاله از آن مي باشيد، گروه آماردانان ایران زمین مي تواند بهترين خدمات را به شما ارائه دهد. توجه داشته باشيد که مجلاتي وجود دارند که هر چند ايندکس ISI دارند ولي ارزش و اعتبار کافي ندارند و لذا در صورت عدم اطلاع از نحوه اعتبارسنجي مجله، ممکن است با انتخاب مجله بدون اعتبار، نتيجه زحمات چند ساله يک محقق را از بين برود. تدوین مقاله در اغلب رشته ها و به ویژه رشته های مدیریت،حسابداری و علوم اجتماعی صورت می پذیرد.

لذا اگر خواهان ثبت کار تحقيقاتي خود در مجلات معتبر با تاييد وزارت علوم و دانشگاه هاي ايران هستيد و يا مي خواهيد اقدام به ثبت مقاله اي جديد در مجلات معتبر نماييد گروه آماردانان ایران زمین مي تواند بهترين خدمات را به شما ارائه دهد. مي توانيد درخواست خود را از طريق ايميل يا تلفن مطرح نماييد. اطلاعات تماس در صفحه “تماس با ما” موجود مي باشد.

اخذ پذیرش مقاله:

اگر خواهان ثبت کار تحقيقاتي خود در مجلات معتبر با تاييد وزارت علوم و دانشگاه هاي ايران هستيد و يا مي خواهيد اقدام به ثبت مقاله اي جديد در ژورنال های با گرید معمولی، گرید ISC و گرید ISI نماييد، گروه آماردانان ایران زمین مي تواند بهترين خدمات را به شما ارائه دهد. مي توانيد درخواست خود را از طريق ايميل يا تلفن مطرح نماييد. اطلاعات تماس در صفحه “تماس با ما” موجود مي باشد.
قابل توجه است خدمات قابل ارائه به اغلب رشته ها و به ویژه رشته هاي مدیریت و علوم اجتماعی می باشد.

درباره‌ kashani

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*