آخرین خبرها
خانه / نرم افزار SAS / دانلود SAS 9.2- قویترین نرم افزارهای محاسبات آماری به همراه کرک

دانلود SAS 9.2- قویترین نرم افزارهای محاسبات آماری به همراه کرک

نرم افزار SAS یکی از قویترین نرم افزارهای آماری به حساب می‌آید و در اکثر کشورها به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، به طوری که در برخی کشورهای پیشرفته از لحاظ آمار از جمله در آمریکا ، آشنایی و توان استفاده از این نرم افزار برای یک آمار شناس از اهمیت ویژ‌ه ای برخوردار است.

SAS مخفف Statistical Analysis System ، یک نرم افزار قدرتمند آماری است. این نرم افزار بیشتر روشهای رایج آماری را پوشش می دهد و کاربر می‌تواند فرمانهای خاصی را که متناسب با نیازهایش باشد انتخاب نموده و به‌کار گیرد.

گزینه ها و زیرگزینه‌های متعددی در SAS وجود دارد که کاربر را قادر می‌سازد تا تجزیه و تحلیلهای آماری و غیر آماری را در سطوح مختلفی از نظر پیچیدگی و جزئیات انجام دهد . انواع تجزیه و تحلیلهای سریهای زمانی ،‌انواع مدلهای خطی و غیر خطی ،روشهای چند متغیره پیوسته و گسسته ،‌کنترل کیفیت ،‌آمار توصیفی، انواع تحلیلهای گرافیکی و نموداری ،‌انواع تحلیلهای ماتریسی و … را می‌توان توسط این نرم افزار انجام داد. بر خلاف نرم افزارهایی مانند Minitab و Spss که ارتباط کاربر با نرم افزار از طریق منوها و جعبه های محاوره‌ای صورت می‌گیرد ،‌SAS احتیاج به برنامه نویسی دارد. پس از نسخه تحت Dos ، تاکنون نسخه‌های ۶/۱۲ ، ۷ ، ۸ ، ۹ از این نرم افزار که تحت ویندوز هستند نیز وارد بازار شده است . البته درنسخه‌های ۷ , ۸، ۹ برخی دستورات به صورت منو ارائه شده است اما روش اصلی در کار با SAS برنامه نویسی است.

از مهمترین مزایای این نرم افزار قابل استفاده بودن آن برای همه کاربران اعم از مبتدی و پیشرفته است . از محاسن دیگر این نرم افزار امکان برنامه نویسی برای تحلیلهای پیشرفته آماری و علی‌الخصوص برنامه نویسی جهت تحلیلهای ماتریسی است . ولی SAS در برخی زمینه ها از جمله در زمینه گرافیکی از سایر نرم‌افزارها نظیر Splus ضعیف تر است..

توجه داشته باشید :
از دستور نصب موجود در فایل کرک تنها برای نصب برنامه استفاده کنید. قبل از اجرای نرم افزار باید سیستم خود را بر روی زمانی قبل از ۳۱ ژانویه ۲۰۱۰ تنظیم کنید.
لایسنس فعلی این برنامه تا ژانویه سال ۲۰۱۰ کار می کند.

دانلود با لینک مستقیم :

بخش اول  – بخش دوم–   بخش سوم   –بخش چهارم  –بخش پنجم  –بخش ششم  –بخش هفتم   بخش هشتم

  پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

درباره‌ kashani

2 نظر

  1. سلام.من به شدت به نرم افزار sas علاقه دارم. و قبلا کار کردم. دو تا سوال دارم:۱- آیا الان میتونم الان دانلود کنم نرم افزارو از رو سایته شما؟(اخه زده تا قبل از ژانویه ۲۰۱۰) ۲- اینکه ایا می شود از خروجی های آن برای آی اس آی هم استقاده کرد؟(یه وقت صاحبش نگه شما کرک را کپی کردید و غیر قانونی است)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*